Konferencja
POZNAJ SIEBIE!

to wydarzenie dedykowane licealistom i studentom, którzy chcą poznać swoje mocne strony i wykorzystywać swój potencjał.

30.01.2023 9:00 | Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

Więcej szczegółów znajdziesz na naszym Instagramie!

Konferencja
POZNAJ SIEBIE!

to wydarzenie dedykowane licealistom i studentom, którzy chcą poznać swoje mocne strony i wykorzystywać swój potencjał.

30.01.2023 9:00 | Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

Więcej szczegółów znajdziesz na naszym Instagramie!

Poznaj naszych prelegentów!

Maciej Panek
Maciej Panek

Maciej Panek

Prezes Panek CarSharing. Od grudnia 2016 roku jest certyfikowanym Mentorem. Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata.

Izabela Antosiewicz

Wykrywacz i rozwijacz talentów. Przeprowadziła ponad 1200 osób przez proces poznania mocnych stron według metodologii Instytutu Gallupa.

Beata Drzazga

Założycielka i Prezes BetaMed SA – największej firmy medycznej w Polsce, świadczącej usługi opieki długoterminowej. Właścicielka firmy medycznej BetaMed International w Las Vegas w USA

Piotr Jan Pietrzak

Dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego na rynkach pozaeuropejskich w BLIK. W 2022 ukończył program kształcenia kadry zarządzającej w Stanford Graduate School of Business.

Wiktoria Wójcik

Współzałożycielka InStreamly. Wyróżniona Forbes 30 under 30 Europe Media & Marketing; Forbes Polska 25 under 25 oraz Bizneswoman Roku: Liderka w Nowych Technologiach.

Poznaj Naszych Panelistów oraz Moderatorów!

Aleksandra Woźniak

Strateżka biznesu, przedsiębiorczyni, podcasterka - prowadzi swój podcast Trening Upadania. Wielokrotna mentorka startupów (Inkubator UW, HugeThing, PFR Szkoła Pionierów i Sieć Przedsiębiorczych Kobiet)

Współzałożyciel startup’u Maturalni oraz twórca największego edukacyjnego kanału na TikToku. W swojej komunikacji pokazuje, że przygotowanie do matury nie musi być nudne i trudne. Z jego porad w 2022 roku korzystał co drugi maturzysta w Polsce.

Nataniel Brożnowicz

Twórca Wyciskarki Potencjału i właściciel Wydawnictwa Ogarnięcia, promujący edukację w mediach społecznościowych.

Michał Kuryłek

Wybitny polski aktor, reżyser i scenarzysta. Z wykształcenia psycholog. Kojarzony z najpopularniejszych polskich produkcji filmowych. Ma na swoim koncie wiele nagród i odznaczeń.

Maciej Stuhr

Agata Łuczyńska

Współzałożycielka i prezeska Fundacji Szkoła z Klasą, jednej z największych edukacyjnych organizacji w Polsce. Wielokrotnie odznaczana za swoją działalność na rzecz innowacyjnej edukacji z wykorzystaniem nowych technologii (Digital Shaper 2018 w kategorii edukacja, w 2014 r. na liście New Europe 100).

Olga Kotyk
Olga Kotyk

Olga Kotyk

Założycielka Fundacji Web-Korki. Laureatka Forbes '25 under 25' oraz '23 na 2023'. Jej fundacja wyrównuje szanse edukacyjnych dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz w pieczy zastępczej. Zapewnienia również rozwój osobisty wolontariuszom, regularnie współpracującym z fundacją.

Sponsorzy Główni

Wydarzenie współorganizowane
z Teatrem Dramatycznym m. st. Warszawy

Sponsorzy

Partnerzy

Patroni

Partnerzy Medialni

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Zapisz się do naszego newslettera, a powiadomimy Cię o naszych aktualnościach i nadchodzących wydarzeniach.